logo
 • MUDr. Vladimír Mulač s.r.o.
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 222
  E-mail: info@gynekologie.com
 • Nové možnosti v genetickém vyšetřování těhotných. www.genetika-plzen.cz

  Od ledna 2017 zahajuje naše ambulance spolupráci s genetickým pracovištěm Doc.MUDr  Františka  Lošana CSc v Plzni. (www.genetika-plzen.cz)

  Toto nejmoderněji přístrojově  vybavené pracoviště (založené v roce 2002 a od r. 2012 fungující na adrese Parková ulice Plzeň Černice) disponuje týmem lékařů na nejvyšší profesionální úrovni pod vedením špičkového genetika MUDr Petra Lošana. Poskytne Vám péči v předtěhotenském genetickém vyšetřování a následně pak v graviditě, kdy provádí kompletní schema genetických vyšetření počínaje screeningem I.trimestru gravidity. Všechna vyšetření v souvislosti s tímto screeningem jsou provedena při jedné návštěvě. Klinika provádí i všechna další geneticky zaměřená vyšetření včetně amniocentezy – odběru a vyšetření vzorku plodové vody, odběru vzorků placentárních a všechna vyšetření potřebná při vyšetřování párů snažících se neúspěšně o početí včetně poruch na základě imunologie /prof Dr Ulčová-Gallová CSc)

  Klinika provádí i nejnovější genetické vyšetření -NIPT – zcela neinvasivní genetické vyšetření na nejdůležitější genetické – vrozené – vady plodu. Toto vyšetření s vysokou přesností stanovení abnormalit je prováděno z kapky mateřské krve a je tedy absolutně bez jakéhokoliv rizika. Informaci Vám podáme v ordinaci, nebo je k disposici na webových stránkách kliniky.

   

  V neposlední řadě je výhodou této kliniky její poloha lehce dosažitelná v Plzni Černicích  po dálnici D 5  z Berouna za necelých 30 minut. Parkování je k disposici přímo u kliniky. Veškeré informace  a doporučení Vám předám v  naší ordinaci.

   

  Na stránkách kliniky (www.genetika-plzen) se můžete seznámit s profily všech zaměstnanců i s metodami a výkony,  které je klinika schopna nabídnout.

  Reagovat →

Vložte komentář

You must be logged in to post a comment.