logo
 • MUDr. Vladimír Mulač
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 222
 • Téměř 100% ochrana proti většině gynekologických karcinomů ? Nyní již realita !!

  Od října 2015 bude v ČR jako ve třetí zemi světa ( po USA a Australii, kde již bylo podáno této vakciny několik set tisíc dávek) k disposici vakcina firmy MSD   GARDASIL 9. Nástupnická vakcina po Silgardu ( který se v řadě zemí jmenuje Gardasil) bude vakcinované jedince chránit proti devíti nejrizikovějším typům lidských papillomavirů (HPV). Proti Silgardu je to rozšíření účinnosti o dalších pět typů HPV.oproti Cervarixu o  7 serotypů HPV !! Podání je indikováno u ženské i mužské populace od 9 let věku, tedy jediná vakcina pro obě pohlaví. Ochrana až 95% se týká karcinomu hrdla děložního, zevního genitálu u žen, poševních stěn, rakoviny anusu (řiti), přednádorových změn vysokého stupně a nizkého stupně na hrdle děložním a kondylomat zevního genitálu.Aplikační schema je stejné jako u Silgardu, tedy 0 – 2 měsíce – 6 měsíců. Vakcinu nehradí zdravotní pojišťovny a nebude nahražovat vakcinaci Silgardem u 13cti letých dívek, která je v tomto věku pojišťovnami hrazena.

  Ochranný vliv se uplatní až u 80 % populace, protože je prokázáno, že toto procento mužů i žen se ve svém životě s humánními papillomaviry setká, je infikováno a to někdy i opakovaně

  Imunitní systém organismu se relativně často této infekci nedokáže ubránit a přetrvávající infekce se může projevit přednádorovými a následně  nádorovými změnami tkání.

  Již započatou vakcinaci Silgardem není možno dokončovat Gardasilem  9.

  Stejně jako tomu bylo u vakciny Silgard, doporučuje se aplikace  Gardasil 9 ženám, které byly pro pozitivní  cytologický nález  na děložním čípku operovány .

  Při požadavku na rozšíření ochrany poskytované již podaným Silgardem  je možno celé schema Gardasilu 9 podat 1 rok  a dále po ukončení aplikačního schematu Silgardu.

  Cena všech tří dávek  vakciny   GARDASIL 9    je stanovena ve výši 12 000 Kč.

  Všechny  další potřebné informace k této převratné novince Vám rádi poskytneme při osobní konsultaci.

   

  DOPLNĚK – DULEŽITÉ !!!! další potřebné informace najdete na tomto webu v archivu 28/11/2015 !!!!!!!!!

  Reagovat →

Vložte komentář

You must be logged in to post a comment.