logo
 • MUDr. Vladimír Mulač
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 222
 • Zcela unikátní přístroj pro NEOPERATIVNÍ léčbu celulitidy, odstranění vrásek, pigmentací, akné a jizev

  Naprosto nebolestivá, vysoce účinná metoda léčby pomerančové kůže a dalších obtíží.

  Derma Wave je léčebná metoda spočívající v aplikaci speciálního gelu s více než 20-ti účinnými složkami přes pokožku do celulitidou postižených míst použitím léčebného přístroje

  XICHT

  DERMA WAVE NO NEEDLE MESOTHERAPY SYSTEM

  Aplikační metoda nazvaná výrobcem tohoto přístroje AQUAPHORESIS, použitím laserového paprsku a následně speciálních elektrických vln bezbolestně doslova otevírá v pokožce celulitidou postižené oblasti brány pro průnik gelu do hloubi tkáně. Komplex účinných látek obsažených v gelu zde pak upravuje poškozený krevní a mízní oběh a tím zlepšuje zásobování buněk kyslíkem a živinami. Porucha krevního zásobování tukové podkožní tkáně je přitom hlavním podkladem pro vznik pomerančové kůže – celulitidy.

  Celulitis je problémem žen i mužů prakticky bez omezení věkovými hranicemi. Různým stupněm celulitidy (podle závažnosti klasifikována stupni l – 5) je postiženo až 90 % žen, ale i určité, menší procento mužů. Celulitida není postižením pouze obézních jedinců . Mohou jí být postiženy i štíhlé, aktivně sportující ženy. Původní metoda mesoterapie spočívá v podání léčebných látek do podkoží mnohočetnými vpichy, injekční formou. Proto je do značné míry nepříjemná až bolestivá. Použití našeho přístroje je zcela nebolestivé a přitom velmi účinné. Efektivita této aplikační formy byla prokázána mnoha studiemi a stejné přístroje jako náš , používají mnohá špičková centra pro estetickou medicínu nejen v naší zemi, ale i v Evropě a po celém světě.

  PRDEL

  Přístroj se používá úspěšně i při léčbě akné všech stupňů, odstraňování jemných mimických vrásek na obličeji (na čele, kolem očí a úst), vysoce efektivní je při odstraňování přebytečného tuku v problematických oblastech Vašeho těla (břicho, hýždě, stehna, podbradek, boky) a také při odstraňování hyperpigmentací (nahromadění kožního barviva kosmeticky vadící) v oblasti obličeje, dekoltu i kdekoliv jinde na těle.

  Přístroj může být použit mimo jiné i jako tzv. laserová sprcha např. k urychlení hojení kožních defektů, operačních ran nebo chronických ekzemů.

  Úhrada za léčebnou proceduru, která obsahuje vstupní vyšetření, stanovení časového plánu léčby, seznámení pacientky s vhodnými doplňky léčby (strava, cvičení, event. užití následné lymfodrenáže a další) a trvá kolem 60 minut, činí 1100 Kč. Bezprostředně po ukončení jedné aplikace Aquaforesy Vám poskytneme zdarma jako doplněk léčby 40ti minutovou přístrojovou lymfodrenáž, která efekt procedury doplní a umocní. 

  Počet aplikací Aquaforesy se stanovuje podle druhu, rozsahu a tíže léčeného postižení a pohybuje se mezi 5 – l0. Zřetelné výsledky léčby se dostavují obvykle po 2–3 aplikacích. Léčbu v našem centru vždy indikuje lékař a způsob a průběh léčby přizpůsobuje Vašim požadavkům a Vašemu zdravotnímu stavu. S údaji o technických základech metody Vás rádi seznámíme v naší ordinaci, nebo se o nich můžete více dozvědět na webových stránkách dovozce přístroje, firmy BTL Praha.

  Reagovat →

Vložte komentář

You must be logged in to post a comment.